Iskola

Osztályok 2018/2019

9. évfolyam
Osztályfőnök: Chira Csongor

  • Csics Borbála — zongora
  • Csoóri Bendegúz — népi bőgő
  • Csuma Melinda — blockflöte
  • Fűke Marcell Péter — jazz-dob
  • Kőhegyi Krisztina Tünde — gitár
  • Lakatos Hanna Adél — kürt
  • Majcher Artúr Bendegúz — magánének
  • Makkai Abigél — zongora
  • Oláh Jázmin — hegedű
  • Ördög Csenge — népi hegedű
  • Papp László Zsolt — magánének
  • Pásztor Letícia — hegedű
  • Sándor Eszter — népi ének
  • Tóth Lili — szolfézs
  • Vas Boglárka — népi ének
  • Vékony Márton Gábor — népi hegedű

10. évfolyam
Osztályfőnök: Tesánszky Judit

  • Bánki Bettina — népi ének
  • Bertalan Flóra — népi ének
  • Cserjési Mihály István — harsona
  • Éder Kristóf — zongora
  • Fazekas Lili — gitár
  • Hoppál Piroska — népi hegedű
  • Horváth Levente — jazzgitár
  • Laky Eszter Flóra — népi ének
  • Marton Lea — magánének
  • Márkus Flóra — zongora
  • Molnár László — népi brácsa
  • Oláh Melinda — népi hegedű
  • Sebes Ágnes — magánének
  • Sikó Napsugár — fuvola
  • Száraz Réka — hegedű
  • Tolnai Réka Dóra — hegedű
  • Tóth Enikő — magánének

11. évfolyam
Osztályfőnök: Koren Mihály

  • Balog Brigitta — népi hegedű
  • Braun Bence — orgona
  • Deák László — orgona
  • Debreceni Edina — jazz-ének
  • Fehér Viktória — népi ének
  • Flamich Fruzsina — hegedű
  • Galbács Enikő Borbála — magánének
  • Göbő Anna — magánének
  • Horváth Bálint Dániel — gitár, klasszikus
  • Király Ádám — népi harmonika
  • Kovács Hajnalka — magánének
  • Kovács Kamilla — blockflöte
  • Markovits Szabolcs István — trombita
  • Marton Illés — harsona
  • Nagy Lilla — népi klarinét
  • Pálos Hajnalka — magánének
  • Squor Marcell Ákos — nagybőgő
  • Streichovonetz Fruzsina — zongora
  • Szekrényessy Csanád Dávid — zongora
  • Szőczey Pál Zoltán — blockflöte
  • Tóth Kolos Kristóf — zongora
  • Vanderlik Boróka Sára — jazz-ének
  • Vigh Dorottya — népi ének

12. évfolyam
Osztályfőnök: Nagy Katalin

  • Almási Kamilla — népi ének
  • Balázs Gréta Debóra — hegedű
  • Balogh Ábel — népi brácsa
  • Bauer Krisztina — népi ének
  • Csuma Zsuzsanna — szolfézs-zeneelmélet
  • Juhász Gábor — népi bőgő
  • Komár Krisztina — szolfézs-zeneelmélet
  • Kovács Fanni — jazz-zongora
  • Kriksz Boglárka Rita — furulya
  • Mándi Áron — népi brácsa
  • Móricz Viola — népi hegedű
  • Nádasdi Eszter — klarinét
  • Pollák Tímea Mária — jazz-szaxofon
  • Sillo Réka — népi ének
  • Tóth Veronika — magánének
  • Záray Viktor Oszkár — szolfézs-zeneelmélet

13. évfolyam
Osztályfőnök: Franczel Ágnes

  • Blaskó Norbert Ákos — népi hegedű
  • Danka Péter — népi harmonika
  • Horváth György Sándor — népi harmonika
  • Szabó Patrik Norman — magánének
  • Szanyó Rebeka Katalin — fuvola

Érettségi utáni szakképzés, I. évfolyam
Osztályfőnök: Franczel Ágnes

  • Lévai Nikolett — zongora
  • Mészáros Gréta — magánének
  • Turczi Ákos — jazz-gitár
  • Majer Miklós — szolfézs-zeneelmélet
  • Tóth Enikő Sára — viola da gamba
  • Pető Bence — szolfézs
  • Popovics Dávid — hegedű
  • Zalka-Montenegro Gabriella — jazz-ének

Érettségi utáni szakképzés, II. évfolyam
Osztályfőnök: Franczel Ágnes

  • Borbély Kristóf — gordonka
  • Ézsiás Csaba — jazzgitár
  • Gurgel Fanny — viola da gamba
  • Kiss Bernát István — jazzgitár
  • Kiss Levente — népi furulya
  • Nábelek Sára — jazzének
  • Németh Veronika — hegedű
  • Popovics Dávid — népi hegedű
  • Szabó Hermina — hegedű
  • Vizi Blanka Anna — magánének

© MMXVIII Váci Bartók—Pikéthy Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola, Alapfokú Művészeti Iskola | Utoljára frissítve: 2018. szeptember 20.
Oldaltérkép | Impresszum | Kapcsolat | Technikai információk és hibabejelentés | Zeneiskola