X. ORSZÁGOS BARTÓK BÉLA HEGEDÛ-DUÓ VERSENY EREDMÉNYEI


I. korcsoport

I. helyezett: Paksi Liza – Káldy Márton
Bartók Béla Zenei AMI- Szombathely
Felkészítõ tanárok: Tamás Zsuzsanna, Brandiszné Szép Emõke

II. helyezett: Szabó Lili Petra- Nádasy Lilla Kincsõ
Kitaibel Pál Ált. Isk., Gimn. és AMI – Harkány és
Siklósi Közoktatási Intézmény Zeneiskola – Siklós
Felkészítõ tanár: Zavagyákné Dolgos Éva

III. helyezett: Kiss Virág – Tiborcz Erik
Ajkai Bródy Imre Gimn. és AMI – Ajka
Felkészítõ tanár: Cserményi Zsolt

III. helyezett: Bocsi Botond Tibor – Szabó Gerda
Egri Farkas Ferenc Zeneiskola AMI - Eger
Felkészítõ tanár: Ádám Endréné


II. korcsoport

I. helyezett: Tésik László – Márki Ádám
Király – König Péter Zeneiskola AMI – Szeged
Felkészítõ tanárok: Gabnai Sarolta, Tóthné Szegszárdy Bernadett

II. helyezett: Héty Hajnalka – Sánta Ana Ester
Kodály Zoltán Zenemûvészeti SZKI és Zeneiskola - AMI –Debrecen
Felkészítõ tanárok: Dr. Szilasiné Hajdu Éva, Versánszki Ildikó

III. helyezett: Abdelhaffez Yehia – Abdelhaffez Yanka
Leopold Mozart Zeneiskola – Budaörs
Felkészítõ tanár: Bogáti László

különdíj:

Glavosits Villõ - Marusák Anna
Kodály Zoltán Zenemûvészeti SZKI és Zeneiskola - AMI –Debrecen
Felkészítõ tanár: Barra Ákos, Marosiné Bodnár Ildikó

Szentesi Teodóra - Nagy Milán Dorián
Kodály Zoltán Zenemûvészeti SZKI és Zeneiskola - AMI –Debrecen
Felkészítõ tanár: Kissné Galuska Anikó és Hegedusné Hernádi Éva


III. korcsoport

I. helyezett: Ádány Rebeka - Ádány Máté
Budafok- Tétényi Nádasdy Kálmán AMI és Ált. Isk.
Felkészíto tanár: Soltész Ildikó

I. helyezett: Szabó Rebeka - Papp Benjamin Máté
Kodály Zoltán Zenemûvészeti SZKI és Zeneiskola - AMI – Debrecen
Felkészítõ tanár: Hegedûsné Hernádi Éva

II. helyezett: A zsûri nem adott ki helyezést.

III. helyezett: Do Minh Viktor - Kecskés Aranka
Leopold Mozart Zeneiskola – Budaörs
Felkészítõ tanár: Bogáti László

különdíj:

Sivadó Zsófia - Sivadó Anna
Frédéric Chopin Zenei AMI - Gödöllõ
Felkészítõ tanár: Béres Ágota

Császár Tünde - Hárs Anna
Váci Bartók – Pikéthy Zenemûvészeti SZKI és Zeneiskola AMI-Vác
Felkészítõ tanárok: Horváthné Taracsák Mária, Mohai Éva Valéria


Tanári különdíj:

Tamás Zsuzsanna
Bartók Béla Zenei AMI- Szombathely

Brandiszné Szép Emoke
Bartók Béla Zenei AMI- Szombathely

Gabnai Sarolta
Király – König Péter Zeneiskola AMI – Szeged

Tóthné Szegszárdy Bernadett
Király – König Péter Zeneiskola AMI – Szeged

Soltész Ildikó
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán AMI és Ált. Isk.

Hegedûsné Hernádi Éva
Kodály Zoltán Zenemûvészeti SZKI és Zeneiskola - AMI –Debrecen


ZETA különdíj:

Tésik László – Márki Ádám
Király – König Péter Zeneiskola AMI – Szeged
felkészítõ tanár: Gabnai Sarolta, Tóthné Szegszárdy Bernadett

Ádány Rebeka - Ádány Máté
Budafok- Tétényi Nádasdy Kálmán AMI és Ált. Isk.
felkészítõ tanár: Soltész Ildikó

Szabó Rebeka - Papp Benjamin Máté
Kodály Zoltán Zenemûvészeti SZKI és Zeneiskola - AMI –Debrecen
Felkészíto tanár: Hegedûsné Hernádi Éva