A XIII. Országos Gitárverseny gyõztesei
 
 
 
1. KORCSOPORT
HELYEZÉS
NÉV
TANÁR
ISKOLA
1. megosztva Bubrik Márton Szatmári Ferenc Váci Bartók Béla Zenei AMI
Kolki Ákos Szabados László Pro Artis Mûvészeti Iskola - Paks
2. Tóth Benedek Viola Éva Erkel Gyula Újpesti Zenei Alapfokú Mûvészeti Iskola - Budapest IV. ker.
3. Szabó Nándor Környei Miklós Pál Wosinsky Mór Ált. Isk. és AMI Fusz János Zeneiskolája - Tolna
 
2. KORCSOPORT
HELYEZÉS
NÉV
TANÁR
ISKOLA
1. megosztva Gollob Márton Viola Éva Erkel Gyula Újpesti Zenei Alapfokú Mûvészeti Iskola - Budapest IV. ker.
Kovács Miklós Viola Éva Erkel Gyula Újpesti Zenei Alapfokú Mûvészeti Iskola - Budapest IV. ker.
2. Góth Máté Tamás Sára Erika Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Mûvészeti Iskola
3. megosztva Fehér Márió Fábió Balog Péter Szent István Király Zenemûvészeti Szakközépiskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola – Bp.
Ferenci Balázs Sófalvi Szabolcs László Múzsák Alapfokú Mûvészeti Iskola - Dabas
Oláh Vilmos Tóthváry György Molnár Antal Zenei Alapfokú Mûvészeti Iskola-Bp. VII. ker.
Zátonyi Dávid Zalán Szomor István Békéscsabai Bartók Béla Mûvészeti Szakközépiskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
 
3. KORCSOPORT
HELYEZÉS
NÉV
TANÁR
ISKOLA
1. megosztva Csiki Janka Kató Árpád Weiner Leó Zenei Alapfokú Mûvészeti Iskola és Zenemûvészeti Szakközépiskola - Budapest.XI. ker
Vanda Komiszár Czakó Erika Vikár Sándor Zenei Alapfokú Mûvészeti Iskola -Nyíregyháza
Szigeti Bence Sára Erika Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Mûvészeti Iskola
2. Harangozó Marcell Horváth László Szombathelyi Bartók Béla Zenei Alapfokú Mûvészeti Iskola
3. Feig Simon Lorenz Dávid Járdányi Pál Zenei Alapfokú Iskola –Bp.II.ker
 
4. KORCSOPORT
HELYEZÉS
NÉV
TANÁR
ISKOLA
1. Pál Szilveszter Szücsi Balázs Aelia Szabina AMI – Bp.III.ker.
2. Ékes Ágoston Riskó Zsuzsanna Kispesti AMI – Bp. XIX.ker.
3.megosztva Kató Linda Szücsi Balázs Alia Sabina AMI – Bp.III.ker.
Popovic Luka Büki Richárd Siklósi Táncsics M. Gimn., Szki., és Szakiskola, Ált. Isk. és AMI
 
5.KORCSOPORT
HELYEZÉS
NÉV
TANÁR
ISKOLA
1. Zoltai Döme Dárdai Sándor Király-König Péter Zenei Alapfokú Mûvészeti Iskola - Szeged
2. Nickmann Marcell Árok Sándor Hubay Jenõ Zeneiskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola – Bp. XV.ker.
3. Illyés Lóránt Mórotz Sára Solti György Zenei Alapfokú Mûvészeti Iskola - Budapest XII. ker.
 
6. KORCSOPORT
HELYEZÉS
NÉV
TANÁR
ISKOLA
1. Mándli Zsolt Mosóczi Miklós Józsefvárosi Zeneiskola Alapfokú Mûvészeti Iskola –Bp.VIII.ker.
2. megosztva Juhász Imre Papp József Molnár Antal Zenei Alapfokú Iskola –Bp. VII.ker.
Ujhelyi Nikolett Czap Márk Kroó György Zene- és Képzõmûvészeti Kõbányai Alapfokú Mûvészeti Iskola – Bp. X. ker.
3. Földesi Gergely Budai Lehel Tóth Aladár Zeneiskola Alapfokú Mûvészeti Iskola - Budapest VI. ker.