Vissza a listához
Áprilisi versenyeredményeink
2015. április 17. 13:01
2015 április folyamán több versenyen is szép eredményeket értek el diákjaink. Az alábbiakban ezeket tesszük közzé, egyúttal gratulálunk diákjainknak és a felkészítő tanároknak.
- Az április 10—12. között, iskolánkban megrendezett IV. Országos Népzenei Versenyen több korcsoportban és kategóriában is sikereket arattunk:
- Zolnai Sára (ének, I. korcsoport) — II. helyezés
Tanára: Héjja Bella
- Horváth Éva Sára (ének, III. korcsoport) — oklevél
Tanára: Héjja Bella
- Bakos Bettina (ének, IV. korcsoport) — II. helyezés (megosztott)
Tanára: Agod Alíz, Héjja Bella
- Novák Bálint (nagybőgő, III. korcsoport) — III. helyezés
Tanára: Szabó András
- Horváth Botond (nagybőgő, IV. korcsoport) — III. helyezés
Tanára: Szabó András
- Brassai Ábel (brácsa, II. korcsoport) — II. helyezés
Tanára: Szabó András
- Gólya Péter András (brácsa, II. korcsoport) — III. helyezés
Tanára: Szabó András
- Sulák Gergely (brácsa, III. korcsoport) — I. helyezés
Tanára: Szabó András
- Ludányi Noémi (citera, IV. korcsoport) — I. helyezés (megosztott)
- Herédi Zsombor (harmonika, I. korcsoport) — III. helyezés
Tanára: Szász Szabolcs
- Benkó Péter (harmonika, III. korcsoport) — II. helyezés (megosztott)
Tanára: Szász Szabolcs
- Danka Péter (harmonika, III. korcsoport) — II. helyezés (megosztott)
Tanára: Szász Szabolcs
- Horváth Márk (hegedű, II. korcsoport) — II. helyezés
Tanára: Blaskó Csaba, Salamon Beáta, Takács Rita
- Bíró Roni (hegedű, III. korcsoport) — I. helyezés
Tanára: Blaskó Csaba, Salamon Beáta, Takács Rita
- Horváth Balázs (hegedű, IV. korcsoport) — I. helyezés (megosztott)
Tanára: Blaskó Csaba, Salamon Beáta, Takács Rita
- Jobbágy Bálint (hegedű, IV. korcsoport) — I. helyezés (megosztott)
Tanára: Blaskó Csaba, Salamon Beáta, Takács Rita
- Besenyei Viktória (hegedű, IV. korcsoport) — II. helyezés
Tanára: Blaskó Csaba, Salamon Beáta, Takács Rita
- Borzavári Róza (hegedű, IV. korcsoport) — III. helyezés (megosztott)
Tanára: Blaskó Csaba, Salamon Beáta, Takács Rita
- Berényi Zoltán (klarinét, III. korcsoport) — III. helyezés
Tanára: Blaskó Csaba
- Pirisi Máté (klarinét, IV. korcsoport) — I. helyezés
Tanára: Blaskó Csaba
- A szintén április 10—12. között, Békéscsabán megrendezett XV. Országos Zongoraversenyen:
- Fehér Lili — ZETA különdíj
Tanára: Csoba Tünde
- Az április 15-én, iskolánkban megrendezett Városi Helytörténeti Vetélkedőn:
- Iskolánk csapata (Arató Gáspár, Csukárdi Rajmund, Homoki Adél) — I. helyezés
Felkészítő tanáruk: Prekup Valér